PAGRINDINIS | APIE PASLAUGAS | GALERIJA | VAIZDŲ GALERIJA | KONTAKTAI
Žibintų Poliravimas

Dėl apsinešusių žibintų, bei įdaužų ant jų sumažėja spindulio praleidžiamumas, dėlto tai gali atsiliepti jūsų automobilio techniniai eksploatacijai. Norint to išvengti, bei pasiekti aukščiausią kokybę – žibintus šlifuojame 7-8 etapais, ir poliruojame 3 skirtingais etapais, siekiant išgauti lyg naujų žibintų estetinį vaizdą,žibintai padengiami apsaugine danga, Jei ant žibintų stiklo nesilupa apsauginis sluoksnis - lakas galima tik poliruoti, darbų nuotraukų galite pamatyti - GALERIJA - Spausti čia!Automobilio Kėbulo Poliravimas

Nublukus Jūsų automobilio spalvai, dingus blizgesiui ar atsiradus nedideliems įbrėžimams, Poliruojant automobilį, atgaivinama jo dažų spalva, panaikinami smulkūs įbrėžimai, bei kiti kėbulo defektai. Didesni įbrėžimai šalinami automobilio kėbulo dalis šlifuojant bei poliruojant.

Stiklų NANO DANGA

Stiklai padengti nano danga sunkiau purvinasi, lietaus lašai neaplieja stiklo nematomai, šaltuoju sezonu metu langai neapšąla , o jei apšąla lengviau valosi apledejimas, nuo 70 km/h nereikalingi valytuvai lietaus lašai tiesiog keliauja nuo stiklo.

Kėbulo Dengimas Apsaugine Danga

Kėbulo Dengimas Keramikinę Danga Po automobilio poliravimo galima padengti keramikine danga, apsaugo ne tik nuo druskų, korozijos, bet ir nuo paukščių išmatų, rūgštinių lietų ir UV spindulių,suteikia itin stiprias hidrofobines savybes Paviršiai, padengti šia priemone, itin lengvai plaunami ir prižiūrimi, todėl reikalauja mažiau pastangų ir laiko.
Kėbulo Dengimas Vašku Po padengimo automobilio dažų sluoksnis įgauna blizgesį. Atsiranda vandens atstumimo efektas, Lengvesnė priežiūra plaunant automobilį.
Kėbulo Dengimas Nano Danga Suteikia itin stiprias hidrofobines savybes (vanduo ir nešvarumai nekimba prie paviršiaus),Automobilis išlieka švarus ilgesnį laikotarpį, o susidarę nešvarumai labai lengvai nusiplauna,Kėbulas tampa atsparesnis trinčiai.

Cheminis Salono Valymas

Jeigu Jūsų automobilio grindų danga, sėdynių, lubų apmušalai ilgai nevalomi, grindys nuolat būna drėgnos, o salone kaupiasi įvairūs nešvarumai, tai gali būti ne tik korozijos, blogo kvapo priežastis, bet ir alerginių ligų sukėlėjai. Dėl šių priežasčių būtina valyti ne tik automobilio salono paviršių sausuoju būdu, jam reikia ir giluminio, cheminio valymo. Giliai į audinius įsiskverbusius nešvarumus chemiškai išvalyti patartina bent du kartus per metus, automobilis atiduodamas tik išdžiovintas, darbų nuotraukų galite pamatyti - GALERIJA - Spausti čia!


Dirbame sutartu laiku!

Plačiau tel: 863891286Daugiau mūsų darbų rasite Facebook'e!
Visos teisės saugomos PoliravimasCheminis.lt